Синяк на пальці, чим лікувати?

Від забоїв на пальцях ніхто не застрахований. Для того щоб утворився синець, досить прищемити палець дверима або просто сильно вдаритися рукою об тверду поверхню. Буває, що забій можна розгледіти не відразу, а тільки через деякий час, коли на пальці з'являється синець. Іноді люди відзначають гострі напади болю при наявності синців. Найчастіше удари проходять швидко, але у виняткових випадках потрібно довге лікування і медичне втручання.

Багато хто стикався з такою поширеною проблемою як синяк на пальці. Чим лікувати його знають не всі, тому нижче запропоновані найбільш ефективні методи для позбавлення від синців.
Народні засоби для усунення проблеми
• Часто, щоб вилікувати забій на пальці, використовують картопля. Цей народний спосіб відмінно себе зарекомендував. Спочатку необхідно зварити картоплю в мундирі, потім розім’яти в пюре, наповнити їм марлю і прикласти до хворого місця. Цей метод допоможе позбутися від больових відчуттів і зменшить гематому. Для посилення лікувального ефекту можна додати в масу трохи соди або меду.
• Деякі використовують для лікування синців компреси з розчину оцту і різних масел. Для приготування розчину слід змішати оцет, воду і рослинне масло (оливкова, соняшникова, мигдальне) в рівних пропорціях, потім просочити сумішшю марлю і прикласти до пальця. Засіб відмінно усуває набряки.
• Протягом першої доби після забиття, рекомендується використовувати для лікування холодні компреси, а потім теплі.
Які препарати застосовують для лікування від синців?
У продажу є медичні препарати (гелі, мазі, бальзами, крему), за допомогою яких можна позбутися від синців. Прекрасно себе зарекомендував бальзам «Рескінол». Він допомагає в найкоротші терміни вирішити проблему, усунути набряки і больові відчуття.
Краще вибрати перевірений препарат, і з його допомогою усунути синяк на пальці, ніж лікувати його сумнівними методами.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ