Синяк на попі, чим мазати?

Синяк на попі - прикра неприємність, яка псує зовнішній вигляд. Цією проблемою особливо стурбовані жінки в літній сезон, коли має бути надягати відкритий одяг і купальники. Багато хто не знає, що робити, коли з'явився синець на попі, ніж мазати, який препарат може допомогти, і як підібрати відповідне лікування. Для початку слід розібратися з причинами появи гематом на такому делікатному місці.

Чому з’являються синці на попі?
Звичайно ж, синяк може стати результатом удару, але не завжди. У деяких випадках темні плями з’являються на чутливій шкірі через те, що людина проводить багато часу в сидячому положенні на незручному стільці. У більшості випадків це стосується офісних працівників, секретарів, менеджерів і т.д.
Інша причина появи синців на сідницях – уколи та інші медичні процедури. Людина, який отримував регулярні ін’єкції, частіше за все помічає синці на попі.
Як позбутися від синців на сідницях?
Існує безліч засобів, які можуть допомогти позбутися від синців. Найбільш популярні з них наступні:
• Прикладання грілки до хворого місця. Після зігрівання гематома швидше розсмоктується і зникає.
• Компрес з маззю Вишневського. Такий метод відмінно допомагає вивести синці, які з’являються після уколів.
• Капустяне листя. Багато радять прикладати капустяне листя до хворого місця для того, щоб синець швидше пройшов.
Крім народних засобів, позбутися від синців допоможуть медичні препарати. Коли з’явився синець на попі, ніж мазати його, багато хто не може вибрати серед різноманітних продуктів фармацевтики.
Багатофункціональний бальзам «Рескінол» можна придбати в будь-якій аптеці за доступною ціною. Він допоможе швидше позбутися від синців і зменшити больові відчуття. Бальзам також допомагає при обмороженні, лущення шкіри, його можна використовувати і дорослим, і дітям. Народні засоби, звичайно, впливають, але якщо позбутися від гематоми необхідно за короткий термін, то лікування за допомогою бальзаму «Рескінол» гарантує найбільш швидкий результат.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ