Синяк на руці, чим лікувати?

Синяк може з'явитися на будь-якій частині тіла, але рукою вдаритися найпростіше. Від удару або удару капіляри рвуться, а кров розливається під шкірою, утворюючи гематому, яка болить і часто заважає повноцінно працювати пошкодженої рукою. Багато хто з нас вважають, що синець - це не страшно, пройде. Насправді гематоми бувають досить небезпечні, в тому числі будь-синяк на руці. Чим лікувати його, щоб відновити пошкоджені стінки луснули судин і шкірні покриви, може підказати як лікар, так і народна медицина.

Перша допомога при ударі руки
Лікування в будь-якому випадку потрібно починати з спроби зняти набряк і запобігти подальшому розлиття крові. Для цього до синців на руці хвилин на 20 прикладається холод в будь-якому вигляді – лід, сніг, продукти з морозилки … Після цього потрібно почекати кілька годин, поки не спаде набряк і прогріти гематому сухим теплом. Для цього можна використовувати спеціальні медичні пристрої, а можна прикласти тканинні пакетики з піском або сіллю, нагрітими на сковороді або в духовці або навіть просто гаряче варене яйце.
Мазі і компреси для лікування синяка
Крім цього, рекомендується медикаментозне лікування. Застосовуються мазі, які допомагають дуже швидко прибрати синець на руці. Чим лікувати в цьому випадку місце забитого, вибирають станом гематоми. Можна використовувати мазі, які знімають біль, набряклість і перешкоджають запального процесу. Особливо добре справляються з цими завданнями мазі на натуральній основі, наприклад бальзам «Рескінол», в складі якого є всім відомі засоби:
• масло обліпихи,
• живиця,
• прополіс,
• мед,
• дьоготь
і ряд інших корисних масел, в тому числі ефірних, вітамінів і речовин. Всі вони використовуються і в народній медицині. Їх основне призначення:
• покращувати циркуляцію крові на пошкодженій ділянці;
• покращувати обмін речовин;
• регенерувати тканини;
• сприяти розсмоктуванню синяка.
Також можна використовувати компреси, які сприяють загоєнню постраждалих від гематоми шкіри і судин. До їх складу входять різні рослини – подорожник, капустяний лист, буряк, цибуля, часник, алое, часто використовується сіль і мед.
Якщо не лікувати гематому, то вона може триматися на руці до 20 днів і доставляти дискомфорт, провокуючи при цьому збільшення пошкодженої поверхні. Всі описані засоби допоможуть позбутися від синяка в лічені дні.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ