Синяк на щоці, як швидко вилікувати?

Синяк - це синець; при пошкодженні цілісність судин порушується, і кров, опинившись розлитої між тканинами, розкладається. Синяк на щоці утворюється навіть в результаті легкої ляпаси, укусу комахи або відвідування стоматолога.

Як правило, синці не завдають сильних проблем або страждань, крім естетичних. Для дівчини зі світлою шкірою може стати справжньою трагедією синяк на щоці. Як швидко вилікувати його, щоб не мучитися від недосконалості шкіри?

1. Діяти необхідно на високих швидкостях. Чим раніше ви почнете усувати симптоми забиття, тим менший набряк отримаєте, а синяк НЕ буде переливатися всіма кольорами веселки.
2. Щогодини прикладайте до гематоми будь заморожений продукт або лід, який попередньо загорніть в рушник. Уникайте контакту льоду зі шкірою безпосередньо, не тисніть надто сильно.
3. Зробіть кілька примочок, використовуючи оцтовий розчин, настоянку календули або сік алое.
4. Щоб зменшити набряк обличчя на ранок після отриманої травми, спите на декількох подушках (взагалі, коли виріб пошкоджено рекомендується підняти забиту частину тіла).
5. Не займайтеся спортом, не робіть глибоких нахилів і різких рухів в перші 48 годин після забиття; взагалі, намагайтеся себе не навантажувати.
6. Окремо дівчатам: не намагайтеся замазати синяк в перші двадцять чотири години після його появи. Пошкоджена шкіра може відповісти роздратуванням – в кращому випадку, запаленням – в гіршому.
Припустимо, всі екстрені заходи прийняті, але вас все ще турбує синяк на щоці: як швидко вилікувати, якщо з моменту виникнення пройшло більше доби?
1. За допомогою ефірних масел. Що володіють цілющими властивостями, які зміцнюють дрібні судини – це справжні помічники в боротьбі з синцями.
2. За допомогою настоянки / мазі на основі прополісу. Цей засіб має фантастичним регенеративним ефектом, знезаражує.
3. За допомогою бальзаму «Рескінол», який має в складі не тільки вищезгадані корисні компоненти, але і муміє (рятує при сильних гематомах і пошкодженнях), мед і мінеральні масла.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ