Синяк від удару, чим лікуємо?

Освіта синців на тілі від ударів - нерідке явище, особливо для тих, хто активно займається спортом або працює на виробництві. В результаті удару відбувається розрив капілярів і підшкірні крововиливи, часто це супроводжується хворобливими відчуттями і утворенням характерною припухлості. Якщо травма незначна, то в домашніх умовах легко усунути синяк від удару, ніж лікуємо подібні пошкодження, ви дізнаєтеся нижче.

Народні методи усунення проблеми
Отже, ви виявили на обличчі або тілі синяк від удару, ніж лікуємо? Пропонуємо скористатися кількома народними способами:
1. При ударах легкого ступеня потрібно відразу прикласти до гематоми холодний компрес або будь холодних предмет – це допоможе зняти біль і зменшити розміри синця.
2. Компреси з чорного чаю допомагають досить швидко усунути синці на обличчі – змочіть ватяний тампон в чайній заварці і прикладіть до хворого ділянці на кілька хвилин.
3. Нанесіть на пошкоджену ділянку шкіри йодну сітку, вона досить швидко вбирається і дозволяє прискорити кровообіг.
4. Прикладіть до місця травми злегка розім’яту лист подорожника, він містить корисний компонент – хлорофіл, який надає дезинфікуючу і ранозагоювальну дію.
Що робити, якщо нічого не допомагає?
Якщо жоден з перерахованих вище способів не дав позитивного результату, розумним рішенням стане використання аптечних засобів. На думку фахівців, найбільш ефективним препаратом у боротьбі з гематомами є бальзам «Рескінол». Завдяки унікальному складу, засіб має ранозагоювальні, протизапальні та косметичними властивостями. Нанесіть мазь «Рескінол» на пошкоджену ділянку рясним шаром і вже на наступний день ви помітите позитивні зміни.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ