Синець під оком після удару, чим лікувати?

Гематома навколо очей - вкрай неприємна травма, яка не прикрасить ні чоловіка, ні жінку. І якщо представники сильної половини людства можуть дозволити собі почекати пару тижнів, поки синець зійде, то для жінок це справжня трагедія. Синець під оком після удару ніж лікувати повинен знати кожен, так як в житті трапляються різні ситуації.

Перша допомога.

Запобігти виникненню сильної набряклості і великої гематоми можна відразу після отримання травми. У цьому допоможе холодний компрес, загорнутий у рушник або бавовняну тканину. Якщо травма сталася поза домом, і під рукою немає нічого холодного, можна скористатися підручними засобами. Докласти до травмованого ділянці звичайну монету або придбати в найближчому магазині пляшку з охолодженої мінералкою.
Низька температура зменшить синець в області травми. До того ж холодний компрес допоможе заспокоїти і зняти біль в місці удару.
Професійна допомога
Утворився синяк під оком після удару, ніж лікувати підкаже лікар. Після надання першої допомоги потрібно якомога швидше звернутися до фахівця, щоб уникнути неприємних наслідків.
Відкладати лікування синяка в довгий ящик також не варто. Домашні способи, такі як чайні пакетики, прикладання овочів-фруктів і різних примочок, у випадку з гематомою на обличчі малоефективні. Тут допоможе гарне медикаментозний засіб. Бальзам «Рескінол», в складі якого виключно натуральні компоненти, допоможе прискорити процес відновлення завдяки вираженому протизапальну, протинабрякову, знеболювальну та загоює. Наносити засіб слід тонким шаром на місце удару п’ять-шість разів на день до повного одужання.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ