Синець під нігтем, чим вилікувати?

Багато хто з нас стикався з травмами пальців ніг і рук з подальшим утворенням подногтевой гематоми, але мало хто знає, що потрібно робити і в яких випадках потрібна допомога фахівця. Синець під нігтем з'являється зазвичай в результаті удару (удару об двері або меблі). Маленькі судини лопаються, і в м'яких тканинах під нігтьової пластиною утворюється гематома, викликана застоєм крові.

Синець під нігтем, чим вилікувати?
Пошкодження нігтя супроводжується сильними больовими відчуттями, почервонінням і набряком. Полегшити дані симптоми допоможе прикладання холодного компресу і використання знеболювального (анальгін, нурофен і інші). Якщо протягом доби симптоми не зникли (не зменшилися) або гематома займає більш третин частини нігтьової пластини необхідно звернутися за допомогою до фахівця.
Тільки лікар після огляду може визначити, які медичні маніпуляції необхідні. Це може бути, як проколювання нігтьової пластини розпеченою голкою для відтоку крові, так і видалення нігтьової пластини (в разі інфекційних ускладнень або пошкодження кістки).
Лікування піднігтьової гематоми самостійно
Ви вдарилися об ніжку стола (стільця, крісла) і з’явився синець під нігтем, ніж вилікувати його в домашніх умовах? Отже, якщо при ударі був пошкоджений сам ніготь, необхідно:
• обробити рану антисептиком (перекисом водню);
• накласти стерильну пов’язку з загоює, знеболюючою маззю.
Якщо нігтьова пластина не постраждала, досить просто нанести загоює, антисептичний бальзам «Рескінол». Протягом невеликого проміжку часу після використання препарату біль іде і починається процес регенерації шкірних покривів і м’яких тканин. Природні компоненти, що входять до складу бальзаму, дозволяють використовувати його як для дітей, так і для дорослих.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ