Синці після крапельниці, чим лікувати?

Синці можуть з'явитися не тільки в результаті удару або удару. Гематоми з'являються, коли травмуються дрібні судини, в результаті чого під шкірою відбувається кровотеча. Пошкодити судини можна під час деяких медичних процедур, наприклад, нерідкі синці після крапельниці. Як лікувати такі гематоми, знає не кожен, але позбавлятися від них обов'язково потрібно, адже вони зазвичай дуже болючі, супроводжуються сильними набряками, до того ж найчастіше розташовані на місцях, де доставляють дискомфорт, в тому числі естетичний.

Проблема ускладнюється тим, що крапельниці в більшості випадків ставляться неодноразово, а це означає, що тканини і судини в цих місцях травмуються постійно і мають потребу в регулярному підтримки та відновлення.
Що зробити, якщо після процедури з’явився синець
Перша допомога, яку можна надати в разі, якщо після процедури з’явилися ознаки гематоми, – це холодні компреси. Холод звужує судини, запобігає посилення кровотечі, допомагає зняти набряк і набряклість.
Далі, можна використовувати:
• горілчані компреси;
• йодну сітку;
• медичні препарати.
Як впоратися з гематомою швидше
На жаль, синява, поступово переходить в жовто-зелені плями, на руках після уколів і крапельниць іноді тримається дуже довго, до декількох тижнів. Тому не варто пускати процес на самоплив, якщо у вас з’явилися синці після крапельниці. Чим лікувати їх, ви можете вирішити самі, але врахуйте, що препарат має в першу чергу регенерувати і зміцнювати стінки пошкоджених судин. Найкраще звернутися до комплексного засобу – наприклад, універсальної мазі «Рескінол», який чудово зарекомендував себе як високоефективний бальзам. він:
• сприяє швидкому загоєнню шкірного покриву;
• допомагає відновитися ушкодженим судинах і тканинах;
• володіє протизапальними і антибактеріальними властивостями;
• не дозволяє інфекцій проникнути в травмовані тканини.
З таким лікуванням гематоми, що залишилися після крапельниці, зникнуть безслідно і без шкоди для здоров’я.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ