Синяк після забору крові, чим лікувати?

Освіта синців після внутрішньом'язових ін'єкцій - нерідке явище, оскільки такі маніпуляції викликають пошкодження судин і скупчення крові в розташованих поблизу тканинах. За умови відсутності серйозних ускладнень, гематоми самостійно проходять протягом 1-2 тижнів, але є кілька народних способів, що дозволяють прискорити процес загоєння. Отже, у вас утворився синець після забору крові, чим лікувати його в домашніх умовах?

Скористайтеся наступними перевіреними методиками:
1. Змішайте порошок зеленої або червоної глини з сіллю і водою, зробіть з отриманої густої маси невелику «корж» і прикладіть на кілька хвилин до гематоми.
2. На ніч прикладіть до ушкодженого місця попередньо вимитий капустяний лист, змащений натуральним медом.
3. Нанесіть на травмовану ділянку йодну сітку, використовуючи ватяну паличку.
Нагадуємо, всі перераховані вище способи допустимо застосовувати в разі відсутності ускладнень у вигляді явного запального процесу або набряклості пошкодженої ділянки шкіри. У таких випадках не рекомендується шукати спосіб, як прибрати самостійно синяк після забору крові, ніж лікувати його – розповість лікар.
Лікувально-косметичний препарат, який не має аналогів в світі
Якщо після процедури забору крові на шкірі утворився величезний синяк, фахівці рекомендують застосувати для усунення проблеми унікальний бальзам «Рескінол». До складу даного засобу входять тільки натуральні, біологічно активні і абсолютно безпечні для здоров’я людини компоненти. Завдяки такому природному складу, вдається домогтися максимального ефекту в найкоротші терміни. Бальзам сприяє розширенню судин, зняття запалення і швидкому загоєнню шкірних покривів. Втирайте мазь в пошкоджену ділянку кілька разів на день, і ви побачите позитивні зміни.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ