Синці на грудній клітці, чим виводити?

Всім нам добре відома ситуація, коли при ударі, падінні або ударі відразу ж виникає неприємного вигляду синя пляма, яке незабаром стає бурим, а потім і зовсім зеленувато-жовтим. «Посадити» синяк можна в будь-якій частині тіла і грудна клітка не виняток. Гематоми в цьому місці можуть бути дуже небезпечні, так як вона захищає наші внутрішні органи. Тому при сильних болях необхідно упевнитися, що ні зачеплені бронхи, легені або плеври.

Народні засоби у боротьбі з синцями
Якщо нічого серйозного немає і гематома на грудях це всього лише результат удару, то можна переходимо до наступного питання: чим виводити синці на грудній клітці?
Кілька народних засобів
1. Хрін, натертий і складений в марлю, допоможе швидко і ефективно зняти почервоніння і невеликий набряк на грудях. Необхідно докласти такий компрес на 20 хвилин до місця удару і синяка як не бувало!
2. Ще один рецепт – потрібно змішати кашку з натертого хрону, меду і вершкового масла. Так само, через марлю, прикладати до місця удару.
3. Суміш з глини і солі також може допомогти в боротьбі з синцями і гематомами.
Тепер ви знаєте, чим виводити синці на грудній клітці радять в народі. Але, довіряти чи не довіряти цим народним премудростям – справа кожного. Ніякого медичного підтвердження дієвості цих методів немає. Якщо ви вирішите використовувати більш перевірені засоби, то вам, звичайно ж, в аптеку. Там ви зможете підібрати препарати, виходячи з їх складу і способу застосування.
Який найефективніший препарат для боротьби з синцями на грудях?
Лабораторні дослідження показали, що найкраще сприяють загоєнню синців і ударів такі компоненти:
• лецитин;
• хвойна живиця;
• вітамін Е;
• прополіс;
• мед.
Всі ці натуральні компоненти містить у собі бальзам «Рескінол». З його допомогою ви зможете позбутися від удару в найкоротші терміни. Адже в складі цього засобу немає синтетичних речовин, які можуть дратувати і так пошкоджену шкіру.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ