Синці на шкірі, чим лікувати?

Напевно, немає такої людини, у якого ніколи не було синців на шкірі. Вони з'являються в найнесподіваніші моменти і суттєво ускладнюють життя. Якщо синяк знаходиться на тому місці, яке можна заховати під одягом - не біда. А що ж робити, якщо гематома видніється на обличчі або виникла в літній період, коли хочеться позасмагати на пляжі? Як вчинити, якщо з'явилися синці на шкірі, ніж лікувати, і які кошти для цього краще вибрати?

Народні методи для позбавлення від синців
• Протягом двадцяти хвилин можна прикласти до місця удару лід, загорнутий в марлю. Тоді, можливо, синяк навіть не з’явиться. Діяти треба швидко, бо якщо пройшло багато часу після травми, даний метод буде вже не ефективний.
• Компрес з алое. Це лікарська рослина славиться своїми цілющими властивостями, до того ж воно має бактерицидну дію. Досить прикласти до хворого місця розрізаний навпіл листок алое, щоб зменшити больові відчуття і прискорити загоєння.
• Йодна сітка. Даний метод допомагає позбутися від синців і прискорює їх розсмоктування.
Медичні препарати для лікування синців на шкірі
Народні засоби, звичайно, впливають, і їх застосування обходиться недорого, але краще використовувати перевірені медичні препарати. По-перше, деякі народні методи (описані в інтернеті, почуті від знайомих і т.д.) можуть бути зовсім марні, а іноді навіть небезпечні. По-друге, якщо часу мало, а позбутися від синяка потрібно швидко, то перевірене аптечне засіб – найкращий варіант.
Якщо з’явилися синці на шкірі, ніж лікувати їх – питання індивідуальне. Краще вибрати універсальний засіб, яке підходить практично всім. Одним з таких препаратів є бальзам «Рескінол». Завдяки застосуванню засоби гематоми зникнуть за короткий термін, до того ж зменшаться больові відчуття. У складі бальзаму не міститься шкідливих речовин, його використання абсолютно безпечно. В інтернеті можна знайти безліч позитивних відгуків про застосування «Рескінола». Засіб допомагає не тільки позбутися від синців, але і пом’якшити огрубілі ділянки шкіри, допомогти при обмороженні та подразненні шкірних покривів.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ