Чим лікувати синці на обличчі після удару?

Синці на обличчі найчастіше є наслідком падіння, забиття або ж спеціально нанесеною травми. Такі дефекти характеризуються не тільки синьо-багряним відтінком, а й вельми болючими відчуттями і набряком. Багатьох цікавить, чим лікувати синці на обличчі після удару? Але варто розуміти, що самостійне лікування слід проводити тільки при відсутності глибоких подряпин або відкритих ран на шкірі обличчя.

Як самостійно вилікувати гематому.

При утворенні «багряних міток» на обличчі доречно використовувати компреси (холодні і теплі).
1. Холодні компреси на увазі загорнутий у рушник лід або будь-який холодний предмет. Уникайте тривалого впливу на шкіру занадто низьких температур, оскільки це може негативно відбитися на стані тканин і підшкірних судин. Холодні компреси допомагають тільки в разі їх вживання не пізніше трьох днів з часу отримання травми, прикладати їх до шкіри потрібно максимум на 15 хвилин, це дозволить звузити судини і усунути набряклість.
2. Теплі компреси на увазі використання грілки або загорнутою в хустку нагрітої солі. Зігріваючі компреси доречно застосовувати на третю добу після травмування, з метою поліпшення кровообігу і якнайшвидшого розсмоктування гематоми.
Чим лікувати синці на обличчі після удару, якщо компреси вже не допомагають? У таких ситуаціях розумним рішенням стане застосування аптечних ранозаживляющих засобів.
Кращий аптечний препарат проти гематом
Унікальним засобом, що надає бактерицидну, протизапальну, знеболюючу дію при різних травмах є бальзам «Рескінол». У складі цього препарату знаходяться натуральні речовини, здатні оперативно відновити вихідну структуру пошкоджених тканин і шкіри. За допомогою «Рескінола» вдається швидко і легко позбутися від будь-яких гематом.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ