Синці на ногах у дитини, чим лікувати?

Напевно, кожен з нас пам'ятає своє дитинство. Безтурботне, веселе, пустотливе і ... обов'язково з розбитими колінами. Хтось вчився кататися на велосипеді, хтось невдало пограв в «догонялки», а хтось просто спіткнувся, здавалося б, на рівному місці. Результат, як правило, один - синці на ногах у дитини. Чим лікувати в домашніх умовах?

Перші кроки.

Коли кохана дитина вдається зі сльозами на очах, головне завдання будь-якої матусі – надати своєму чаду першу допомогу.
Найкраще, що можна зробити в цій ситуації – не панікувати, а скоріше відшукати в холодильнику що-небудь холодніше. В ідеалі це, звичайно ж, повинен бути лід, обгорнутий в щільну тканину. Але якщо його немає, то у будь-якої господині обов’язково знайдеться в холодильнику заморожена куряча ніжка або рибка. Її також потрібно обернути в тканину і прикласти до ноги дитини, а саме до місця синяка, на 5-7 хвилин. Це допоможе зняти припухлість і больові відчуття. Перетримувати також не варто, щоб не відморозити ніжну шкіру дитини.
Якщо ж нічого замороженого під рукою немає, можна підставити ногу під струмінь холодної води. Також на нетривалий час. Досить п’яти хвилин.
Як надати першу допомогу на природі
Чим лікувати синці на ногах у дитини, якщо неприємність трапилася десь далеко від дому та підручних засобів не виявилося? Будь-яка мама повинна мати десь в сумочці «чудо-засіб». Наприклад, комбінований високоефективний препарат – бальзам «Рескінол». Він дуже зручний в застосуванні. Необхідно нанести трохи засобу на пошкоджену ділянку і ніжно розтерти. Його можна наносити на шкіру навіть найменших, адже в його складі виключно натуральні складові, які знімуть біль, зменшать набряк і дозволять вашій дитині насолоджуватися життям без синців!

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ