Синці на ногах, чим лікувати?

Найбільш частою причиною виникнення синців на тілі є удар об твердий предмет, падіння або зіткнення. Травми можуть мати різну ступінь тяжкості, і в особливо складних випадках не варто зволікати з лікуванням. Несвоєчасне вжиття заходів здатне привести до вкрай небажаних наслідків, аж до некрозу тканин або порушення функціонування кінцівки. Якщо після отримання травми у вас підвищилася температура, відчувається пульсування і постійний біль в області поразки, слід негайно звернутися до лікаря. Якщо у вас звичайні синці на ногах, ніж лікувати їх ви дізнаєтеся з цієї статті.

Самостійне лікування гематом
Гематоми на ногах гояться повільніше, на відміну від синців на будь-який інший частини тіла, але для прискорення цього процесу можна скористатися наступними способами:
• використовуйте трав’яні компреси з бодяги або звіробою для швидкого відновлення структури шкірного покриву;
• змочіть чисту марлю в соляному розчині (пів чайної ложки солі на 200 мл теплої води) і прикладіть на місце забитого – це допоможе зняти біль і запобігти проникненню в рану інфекції;
• прикладіть до гематоми компрес з будь-якого виду лікувальної глини, досить проводити процедуру тричі в день.
Що робити, якщо довго не проходять синці на ногах, ніж лікувати їх і як запобігти можливим ускладненням? У таких ситуаціях доречно буде використання спеціального аптечного препарату.
«Рескінол» – краще ранозагоювальний засіб
Бальзам «Рескінол», створений виключно з натуральних компонентів, за своїми властивостями не має аналогів. Цей препарат прискорює процес загоєння будь-яких ран, запобігає проникненню в організм інфекції і виникнення запальних процесів. Якщо на вашій нозі утворилася гематома, нанесіть бальзам на місце пошкодження рясним шаром і незабаром від синяка не залишиться ні сліду.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ