Синці на пальцях ніг, чим лікувати?

Синці утворюються внаслідок нормального фізіологічного процесу. При ударі лопаються поверхневі кровоносні судини, утворюючи при цьому синець. Через кілька годин після забиття в цьому місці з'являється гематома, яка може бути синього, темно-фіолетового або чорного кольору. Чим лікувати синці на пальцях ніг потрібно знати всім, так як від побутових травм і випадкових ударів не застраховані ні дорослі, ні діти. При отриманні травми необхідно, як можна швидше надати першу допомогу і приступити до грамотного лікування.

Що робити при ударі пальця на нозі
У більшості випадків при серйозних травм і великої гематоми потрібне медичне втручання, щоб видалити кров, що скупчилася. Якщо травма невелика і синяк не становить загрози, можна вилікувати його самостійно.
Відразу після удару на місце забитого потрібно прикласти лід або опустити травмований палець в холодну воду. Це дозволить не тільки зменшити біль, але і запобіжить утворенню великого синця.
Синці на пальцях ніг – чим лікувати з найбільшим ефектом?
Залишати таку травму без лікування дуже небезпечно, так як згусток крові під нігтями може привести до запалення. Щоб уникнути неприємних наслідків і прискорити загоєння, слід скористатися якісним протизапальних препаратів. Для ефективного лікування необхідний комплексний підхід, і обраний засіб має володіти вираженим протинабрякову, знеболювальну, знезаражувальним і загоює дією. Швидко вилікувати синяк можна бальзамом «Рескінол». Його унікальний склад дозволить прискорити процес загоєння, допоможе гематоми розсмоктатися в найкоротші терміни. Наносити його потрібно як на сам ніготь, так і на область навколо синяка, кілька разів на день.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ