Синці на хребті, чим лікувати?

Синці в області хребта можуть утворитися внаслідок падіння, удару будь-яким предметом, автомобільної аварії і багатьох інших причин. Залишати синяки без лікування не можна, оскільки подібні мікротравми викликають порушення циркуляції спинний рідини і здатні привести до серйозних ускладнень, аж до некрозу тканин. У вас з'явилися синці на хребті, ніж лікувати їх і як запобігти тяжким наслідкам? Скористайтеся декількома перевіреними методиками.

Лікування синців в домашніх умовах
Надання першої медичної допомоги в подібних ситуаціях – обов’язкова завдання, не варто відкладати лікування, особливо якщо мікротравми доставляють вам явний дискомфорт. Усунути синці на хребті в домашніх умовах можна наступним чином:
• прикласти до ушкодженої ділянки холодний компрес і своєчасно міняти його, щоб уникнути нагрівання;
• забезпечити спині повний спокій – виключити будь-які різкі рухи і навантаження;
• при ударі шийного відділу хребта необхідно повністю знерухомити область пошкодження, використовуючи спеціальний комір.
Але про те, як прибрати синці на хребті, ніж лікувати їх і як уникнути ускладнень, краще проконсультуватися з лікарем. Тільки професіонал зможе дати об’єктивну оцінку ситуації і призначити правильне лікування.
Перша допомога при ударі хребта
Якщо, з певних причин, ви не можете зв’язатися з лікарем, краще змастити місце пошкодження спеціальним препаратом, який розширює судини, перешкоджає утворенню тромбів, усуває запалення і сприяє швидкому загоєнню рани. Найбільш безпечним і високоефективним засобом, на думку більшості фахівців, є бальзам «Рескінол», що складається тільки з природних компонентів. Нанесіть мазь рясним шаром на травмовану ділянку і незабаром ви відчуєте значне полегшення.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ