Синці на тілі, як лікувати?

Ми можемо бути дуже акуратними, але це не завжди рятує від синців. А якщо в будинку є маленькі діти, то проблема з забоями і гематомами стає дуже актуальною. Малюки бігають, стрибають, падають, в результаті синці на тілі. Як лікувати гематоми, щоб вони пройшли якомога швидше?

Якщо забій сильний, необхідно звернутися до лікаря, адже синяк може бути лише ознакою дуже серйозної травми. Але якщо пошкодження було легким, можна спробувати позбутися від синяка власними силами. Для цього можна використовувати:

• народні способи;
• медикаментозні засоби.
Лікування за допомогою лікарських засобів
Медикаментозні засоби включають в себе гелі та мазі. Їх вибір в аптеках дуже широкий, але фахівці радять зупинитися на препаратах, в складі яких переважають натуральні компоненти. Дуже добре в боротьбі з синцями зарекомендував себе бальзам «Рескінол». Він заснований на ефірних і рослинних маслах, вітамінах, містить безліч корисних елементів, наприклад муміє і хвойну живицю. Всі вони використовуються і в народній медицині як загоює, і регенеруючі засоби, тому бальзам дуже ефективно допомагає в лікуванні гематом. Завдяки йому синці розсмоктуються набагато швидше, при цьому «Рескінол» добре справляється з набряками, які можуть з’явитися на місці удару, знімає біль, відновлює пошкоджені тканини і капіляри. Такі мазі повинні бути в аптечці будинку, де є діти і де великий шанс отримати синці на тілі. Як лікувати такі травми?
Можна також звернутися до народних засобів.
Більшість компонентів, які використовуються в компреси, що допомагають позбутися від синців, можна знайти у власному холодильнику або на підвіконні. Наприклад, прикладений до гематоми розрізаний лист алое дуже швидко загоює її і допомагає тканинам регенеруватися. Відмінно допомагають компреси з картопляного крохмалю і води або просто з скибочок картоплі. Один з найбільш відомих способів – прикласти до синців розім’ятий до соку лист капусти (його можна замінити на лист подорожника). Якщо робити компреси кілька разів на день, гематома зникне набагато швидше.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ