Синці на сідницях, чим лікувати?

Синяк на сідниці з'являється внаслідок падіння, забиття або удару. При зовнішньому пошкодженні розрив дрібних кровоносних судин призводить до мікрокрововиливів в м'які тканини і в результаті - появи гематоми.

Найпростіше отримати сідничний гематому під час ожеледиці або занять спортом. До речі, яким би «м'яким місцем» сідниці не називали, падати на них краще не варто: є ризик отримання компресійного перелому хребта.

Перш, ніж переходити до лікування, настійно рекомендується звернутися в травмпункт, особливо якщо забій отриманий внаслідок падіння. Краще перестрахуватися і переконатися, що ви заробили хоча і хворобливі, але всього лише синці на сідницях, ніж лікувати серйозну травму, яка поки просто не дала про себе знати. Необхідно зробити рентген, щоб виключити наявність мікротріщин і в обов’язковому порядку потрібна консультація лікаря, якщо після удару ви відчуваєте дискомфорт при спробі руху або знаходженні в певній позі.
Як довго буде проходити синяк, залежить від індивідуальних особливостей організму і того, наскільки якісно ви лікуєтеся.
Якщо пошкодження свіже, то вам допоможе:
• лід. Холод, прикладений до забитого місця, звужує судини і послаблює больові відчуття;
• оцтова примочка. Процедура з багаторічною витримкою – так лікували синці бабусі бабусь. М’яку серветку вимочують в оцтовому розчині і тримають близько півгодини двічі на день.
А що робити, якщо турбують давні синці на сідницях, ніж лікувати їх?
• Теплі компреси, що покращують циркуляцію крові;
• бальзам «Рескінол» – засіб, що володіє сильним відновлювальним і знеболюючим ефектом. Раз вже в цій статті йдеться тільки про народні засоби боротьби з синцями, то справедливо буде згадати таку мазь, яка складається з одних лише натуральних компонентів;
• як не дивно, вправи на розтяжку: акуратно роблячи елементарну розтяжку або легку фізкультуру, можна позбавити себе від болю в області забитого і зміцнити сідниці.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ