Синці від побоїв, чим лікувати?

Ніхто не застрахований від попадання в неприємну ситуацію. Вас можуть вдарити, ви можете опинитися вплутався в бійку - і це загрожує синцями на обличчі та тілі. Якщо ви не професійний боксер, то сліди ударів навряд чи стануть приводом для гордості. Безсумнівно, після такої події потрібно відвідати травмпункт або лікарню, провести ряд медичних і, швидше за все, юридичних заходів. Але після цього залишиться ще один пункт: синці від побоїв. Чим лікувати такі синяки, щоб вони якомога швидше перестали нагадувати про те, що сталося, - дуже важливе питання.

Зазвичай синці від прямого удару дуже великі і супроводжуються сильним болем. До того ж вони довго не сходять, а наслідки від них можуть бути більш ніж сумними, адже кожне пошкодження пов’язано з розривом судин і крововиливом.
Який засіб для лікування синців підійде
Це означає, що засіб, яким вам варто скористатися, має володіти рядом властивостей:
• знімати біль,
• зменшувати набряклість і почервоніння,
• розріджувати загусла в місці синяка кров, тим самим розсмоктуючи його,
• перешкоджати проникненню інфекцій в пошкоджені тканини,
• регенерувати шкірні та судинні ушкодження.
Завдяки таким властивостям можна швидко звести синці від побоїв. Чим саме лікувати, може підказати фармацевт або лікар. Один з ефективних препаратів, який можна наносити практично відразу ж після побоїв, – бальзам «Рескінол».
Це комбінований засіб, що складається з натуральних компонентів. Корисні речовини, які містяться в «Рескіноле», визнані як народної, так і офіційною медициною. Вони допомагають загоювати тканини, мають протизапальну, антибактеріальну та антимікробну ефектом, швидко відновлюють і зміцнюють пошкоджені і розтягнуті стінки судин. Якщо наносити такий засіб регулярно, синці після ударів дуже скоро залишаться тільки в пам’яті.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ