Синці від удару, чим лікувати?

Удари є частою причиною виникнення синців на тілі і від таких неприємних ситуацій, на жаль, ніхто не застрахований. При цьому виді травми на шкірі зазвичай утворюються дрібні подряпини, через які в організм може легко проникнути інфекція. З метою запобігання негативним наслідкам і якнайшвидшого загоєння, слід знати, як усунути синці від удару, ніж лікувати їх в домашніх умовах.

Народні способи лікування
1. Холодні компреси доречно застосовувати при свіжих синцях – загорніть шматочок льоду (або будь-який охолоджений продукт) в рушник і прикладіть до місця удару на кілька хвилин. При необхідності повторіть процедуру.
2. Через добу після отримання травми, використовуйте теплий компрес – розігрійте і загорніть в рушник звичайну сіль або приготуйте теплий відвар з ромашки або подорожника.
3. Приготуйте кашку з цибулі і солі, покладіть суміш в чисту марлю і прикладайте до ушкодженої ділянки кілька разів на день. Такий метод дозволить прискорити процес загоєння травми.
Що робити, якщо перераховані вище способи не допомагають усунути синці від удару, ніж лікувати їх і як уникнути ускладнень? Якщо народні методи не дали ніякого результату, розумним стане використання спеціальної мазі, що розсмоктує гематоми різного ступеня тяжкості.
Який засіб більш ефективно?
Кращим аптечним препаратом, використовуваним в цілях оперативного відновлення первісної структури шкірних покривів, вважається бальзам «Рескінол». Завдяки унікальним природним компонентам, що входять до його складу, вдається швидко усунути будь-які гематоми і запобігти виникненню ускладнень. Бальзам володіє відмінними косметичними та регенераційні властивостями, наносити його на рану слід рясним шаром кілька разів на день.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ