Синці після масажу, чим мазати?

Виникнення на тілі синців після деяких видів масажу - цілком допустимий явище, але також такий симптом іноді може свідчити про непрофесіоналізм масажиста. Наприклад, після масажу спини на тілі не повинно залишатися ніяких слідів, не дивлячись на достатню хворобливість даної процедури. При правильному виконанні маніпуляцій зміцнюються судини, поліпшується кровотік і відновлюється еластичність м'язів, тобто процедура викликає розслаблення, а не освіта на тілі «темних слідів».

Інша ситуація з жорсткими видами масажу, наприклад, антицелюлітний. Після такої процедури поява синців цілком допустимо, оскільки шкіра неминуче реагує на досить інтенсивний вплив. Але що робити, якщо потрібно швидко прибрати синці після масажу, ніж мазати їх і чи можливо лікування народними засобами?
Швидке позбавлення від синців в домашніх умовах
На вашому тілі з’явилися синці після масажу, ніж мазати їх будинку для якнайшвидшого лікування? Існує кілька перевірених способів, що дозволяють вирішити дану проблему:
• прикладати теплу грілку кілька разів на день на травмовану ділянку шкіри;
• використовувати спеціальну суміш лікарських рослин – пташиного горця, конюшини, меліси і буркуну;
• докласти суміш з трави вовчого тіла і гірської арніки;
• нанести на синці йодну сітку;
• розвести порошок бодяги водою і змастити гематому.
Але найбільш ефективними засобами в боротьбі з синцями є спеціальні аптечні препарати.
«Рескінол» – бальзам, що усуває будь-які проблеми на шкірі
«Рескінол» має протизапальні, регенеруючі і косметичними властивостями. У його склад входять натуральні, біологічно активні компоненти, що регулюють обмінні процеси в організмі. Нанесіть бальзам на синяк, і незабаром на шкірі не залишиться від нього жодного сліду.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ