Синці після сексу, чим лікувати?

Невід'ємною частиною нашого життя є інтимні стосунки. Іноді в запалі пристрастей ми не дотримуємося елементарні правила безпеки і отримуємо травми і синці. Незважаючи на те що сильних больових відчуттів вони не викликають, дискомфорт все ж доставляють, особливо жіночої статі. Гематома на обличчі або шиї викличе безліч засуджують поглядів оточуючих.

Отже, що ж робити, якщо з’явилися синці після сексу, ніж лікувати їх? Перш за все необхідно з’ясувати, чи припустимо проводити лікування в домашніх умовах або без походу до лікаря не обійтися. Якщо це дрібні, незначні гематоми, то впоратися з ними можна самостійно. У разі появи синців, що мають велику площу, необхідна консультація фахівця.
Лікування гематом самостійно в найкоротші терміни
Прокинувшись вранці, ви виявили на тілі синці після сексу. Чим лікувати це в домашніх умовах? Є безліч способів, щоб прибрати синці за мінімальний проміжок часу, але всі вони вимагають тривалих маніпуляцій або специфічних засобів. Так, наприклад, прикладання холодного компресу на увазі наявність у вас під рукою льоду. Теплий компрес вимагає витрат часу, якого зазвичай немає.
Найдієвішим способом швидко позбутися від виниклих після пристрасної ночі гематом є використання протизапальної мазі або бальзаму, що прискорюють регенерацію шкірних покривів. До даних препаратів належать гепариновая мазь, «СінякOFF», «Ліатон». Лідируючим по ефективності є бальзам «Рескінол». До його складу входять тільки натуральні компоненти такі, як прополіс, натуральні масла і вітаміни. Поєднання таких компонентів посилює природну регенерацію клітин, знижує хворобливість гематоми. «Рескінол» – негормональний сертифікований і абсолютно безпечний препарат.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ