Синці після удару, чим лікувати?

Тільки біль вщух і ви заспокоїлися, як з'являється нова неприємність - синець після забитого місця. Чим лікувати це неподобство, щоб шкіра швидше повернула нормальний колір, ми сьогодні розповімо. Синці виникають через розрив кровоносних судин під дією травмуючого фактора. Вони бувають різного розміру і кольору. Швидкість позбавлення від них залежить від ступеня отриманої травми, правильності першої допомоги і вжитих далі заходів.

Важливо! Якщо синці з'являються самі собою без попередніх ударів і пошкоджень, саме час йти в лікарню. Це сигнал захворювання кровоносної системи.

Синці під очима говорять про перевтому. Бережіть себе, знаходите час на відпочинок.
Види синців:
• субсерозні;
• підшкірні;
• внутрішньом’язові;
• гематоми голови;
Підшкірні і внутрішньом’язові синці проходять швидко і вважаються безпечними. Їх симптомами є біль і набряклість. Якщо кров скупчилася в черевній порожнині або грудній клітці – це субсерозний синяк. Вони небезпечні і госпіталізація дуже бажана. При травмі голови відзначають біль, порушення мови, втрату свідомості. Такі гематоми небезпечні своїми наслідками.
Перша допомога
Після забитого слід якнайшвидше докласти холод до ушкодженого місця. Таким чином, вийде вгамувати біль, внутрішня кровотеча і зменшити набряк. Гарні в лікуванні синців після ударів спеціальні мазі, наприклад, бальзам «Рескінол». Його компоненти сприяють запобіганню больового шоку, нормалізації обмінних процесів в ранах, прискоренню відновлення. У складі «Рескінола» тільки природні компоненти, корисні для шкіри. Змащувати синяк досить двічі в день.
Народна медицина рекомендує алое і мед, а також компреси з ромашки і чистотілу.
Серед випадків, в яких домашнього лікування варто віддати перевагу звернення до лікарні, такі:
• Підвищення температури, гострий біль, збільшення пухлини. Необхідно перевірити чи немає зараження.
• Гематома пульсує, що говорить про пошкодження артерії.
• Синяк жевріє кілька тижнів.
Не ставтеся до травм легковажно дійте правильно.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ