У дитини синці, чим лікувати?

Синяк або гематома утворюється на шкірі в результаті пошкодження капілярів і судин. Це може статися при ударах, ударах і інших травмах. Виникнення синців в дитячому віці - досить часте явище і батькам слід знати про те, які заходи вжити, якщо у дитини синці, ніж лікувати їх і як уникнути серйозних наслідків для здоров'я малюка. При ударі або забитті потрібно уважно дослідити травмовану ділянку шкіри.

1. Якщо синяк не характеризується хворобливістю і на місці травми немає набряклості, припухлості або ущільнення, можна використовувати для лікування холодні компреси, наприклад, загорнутий у рушник шматочок льоду.
2. Після доби до гематоми можна прикласти теплий компрес – рушник, змочений в теплій воді. Це допоможе мінімізувати хворобливі відчуття в місці травмування.
3. Як вчинити, якщо ви помітили, що без видимої причини на тілі у дитини з’являються синці, ніж лікувати їх? Такі симптоми часто свідчать про наявність захворювання крові, тому ніяких спроб самостійно усунути проблему робити не варто – зверніться за допомогою до фахівця для обстеження малюка.
Якщо синці виникли явно в результаті травмування, прибрати дискомфорт і зменшити біль можна за допомогою аптечних препаратів.
«Рескінол» – швидке вирішення проблем
Високоефективний дитячий бальзам «Рескінол» абсолютно безпечний і підходить для застосування з перших днів життя малюка. Природні компоненти, що входять до його складу, перешкоджають запальним процесам, проникненню під шкіру інфекцій, мають високі регенеративними властивостями. Нанесіть бальзам на проблемну ділянку, і ваша дитина за лічені секунди відчує полегшення.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ