Скільки проходить синяк і як прискорити лікування?

Синяк - це прояв на шкірі наслідків від ударів. Багатьох, що зіткнулися з даною проблемою, хвилює питання, скільки проходить синяк і як прискорити лікування.

Якщо гематома з'явилася на видному місці, її намагаються ретельно замазати тональним кремом, що не завжди правильно. Щоб уникнути наслідків, потрібно якомога швидше забезпечити правильне лікування.

Невідкладні заходи при травмі
Щоб прискорити процес загоєння синяка необхідно, перш за все, надати грамотну першу допомогу. Для цього потрібно якомога швидше прикласти холодний компрес до місця удару. Це може бути будь-яка заморозка з вашого холодильника, загорнута в поліетиленовий пакет і рушник. Холодні компреси слід прикладати протягом перших двох днів після травми. Якщо травмовану ділянку досить великий, можна приймати знеболюючі та протизапальні препарати.
Через дві доби холодний компрес слід замінити теплим. Це дозволить посилити приплив крові до синців і прискорити загоєння. До того ж в цей період слід більше відпочивати, щоб дати можливість організму набратися сил, пити якомога більше чистої води і їсти продукти, багаті на клітковину.
Щоб прискорити процес загоєння можна вдатися до народних способів лікування синців. Наприклад, прикладати до місця удару чайні пакетики або зробити компрес з настойкою трав.
Медикаментозні засоби
Скільки проходить синяк і як прискорити лікування залежить від ступеня тяжкості травми. Вилікувати синяк швидше допоможе комплексний лікарський препарат, який має протизапальну, протинабрякову, знеболювальну та антиоксидантний вплив.
У число найбільш ефективних засобів, що володіють всіма даними властивостями, входить і лікувальний бальзам «Рескінол». Наносити засіб слід тонким шаром на уражену область кілька разів на день, до повного загоєння.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ