Скільки проходить засос?

Засоси - це поширена проблема, з якою стикаються в основному молоді пари при пристрасному прояві почуттів. Вони досить помітні, оскільки характеризуються червоно-багряним відтінком, це обумовлено розривом дрібних судин і капілярів, розташованих у верхньому шарі шкірного покриву. Багатьох цікавить, скільки проходить засос і як можна прискорити цей процес?

Народні методи лікування засосов
Якщо не вживати ніяких заходів щодо усунення «мітки», то вона пройде самостійно протягом 10-14 днів, хоча все залежить від типу шкіри людини, тяжкості гематоми і місця її локалізації. Незначні синці можуть зникнути і через 3-5 доби, а якщо ви хочете прискорити процес і не губитися в здогадах, скільки проходить засос, рекомендуємо скористатися наступними народними методами:
1. Прикладіть до ушкодженої ділянки холод, це дозволить знизити набряк і зменшити розміри гематоми.
2. Порошок бодяги, розведений звичайною водою є вельми ефективним засобом позбавлення від синців.
3. Не менш дієвий спосіб – докласти до «мітці» на кілька хвилин терту картоплю, половину цибулини або звичайну зубну пасту.
Якщо у вас зовсім немає часу шукати кращий спосіб усунення засосов в домашніх умовах, рекомендуємо скористатися більш ефективним варіантом – придбати в аптеці спеціальну мазь, яка сприяє швидкій регенерації пошкоджених тканин.
Який препарат краще використовувати?
Фахівцями доведено, що найбільш безпечним і дієвим препаратом, застосовуваним для усунення різних видів гематом, є бальзам «Рескінол». Унікальність цього засобу полягає в присутності в складі натуральних компонентів, що надають розсмоктуючу і відновлює дію. Нанесіть бальзам рясним шаром на «мітку» і при необхідності, повторіть процедуру.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ