Скільки заживає рана?

Кожному з нас ще з дитинства твердять бути обережними і берегти своє здоров'я. Дуже часто усвідомлення важливості цієї думки приходить тоді, коли якась травма вже отримана. Ми відразу ж починаємо дбайливіше ставитися до свого здоров'я, а мучаться нас біль змушує все частіше задавати самому собі питання «як можна швидко залікувати рану і забути про неї?». Відповісти на це питання - мало. Щоб позбутися від завдає дискомфорт рани, потрібно діяти і вельми рішуче.

Правильне загоєння ран.

Якщо вас цікавить питання скільки заживає рана, то чітку відповідь на нього ви швидше за все не отримаєте. Загоєння рани – процес строго індивідуальний і залежить від таких факторів:
• Глибина і розмір рани.
• Тип рани.
• Особливості організму (імунітет, згортання крові).
• Швидкість первинно наданої допомоги.
• Правильність догляду, обробки, інтенсивність лікування.
• Використання медикаментів для загоєння ран.
Визначивши всі фактори для конкретно свого випадку, виконуючи всі вимоги та приписи лікаря, можна розраховувати, що загоєння рани почнеться на 7-10 день, але можливо і пізніше. Проте, існують способи прискорити процес загоєння, при цьому, не завдаючи шкоди здоров’ю.
Як прискорити лікування?
Зазвичай, лікарі рекомендують загоюють мазі і бальзами. Прикладом такої мазі є «Рескінол» – рятувальник від будь-якого типу ран. Застосовуючи цей засіб для загоєння і, задаючи все те ж питання «скільки буде гоїтися рана?», Відповідь вас приємно здивує, тому що загоєння почнеться вже на 4-й день застосування. Препарат містить природні компоненти, вітаміни, які необхідні для регенерації поверхневих тканин. «Рескінол» знеболює, спотворює, очищає рану, м’яко впливає на пошкоджені ділянки і сприяє її загоєнню в короткі терміни.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ