Рана після операції сочиться, чим лікувати?

Правильна обробка мокли післяопераційних ран дуже важлива, оскільки виділяється сукровиця, яка містить продукти розпаду клітин, може привести до зараження прилеглих тканин і серйозних наслідків для здоров'я людини. Багато хто з нас використовують для обробки мокли травм зеленку і йод, але наносити такі кошти на відкриті рани небезпечно - сукровиця буде вбиратися в шкіру, що призведе до подальшого запалення і нагноєння пошкодженої ділянки. Що робити, якщо рана після операції сочиться, ніж лікувати її і як убезпечити себе від небажаних наслідків?

Самостійне лікування мокнучих ран
Дана стаття дозволить дізнатися вам про те, яких заходів слід вжити, якщо рана після операції сочиться, ніж лікувати її в домашніх умовах?
1. Перш ніж приступити до лікування, необхідно очистити рану перекисом водню або розчином фурациліну.
2. Зеленку або йод можна використовувати в невеликих кількостях тільки для обробки країв неглибоких ран.
3. При інтенсивному виділенні сукровиця допускається застосування спиртових настоянок (березових бруньок, календули).
4. Якщо рана швидко покривається скоринкою, а сукровиця не встигає виходити назовні, слід регулярно размягчать корочку 10% сольовим розчином.
5. Після промивання рани потрібно нанести на пошкоджену поверхню тонкий шар порошку левоміцетину, пеніциліну або стрептоциду і прикрити травму стерильною марлевою пов’язкою.
Найкраще ранозагоювальний засіб
Найбільш ефективним аптечним препаратом, здатним прискорити процес загоєння травм будь-якого ступеня тяжкості, вважається бальзам «Рескінол». У разі мокли ран його застосування абсолютно безпечно за рахунок наявності в складі натуральних компонентів. Бальзам надає підсушує, протизапальну і регенеруючу дію і дозволяє в найкоротші терміни позбутися від проблеми.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ