Сонячний опік, знімаємо біль

Опік - дуже неприємна і болюча травма. Найлегший, але в той же час неприємний, це сонячний опік, знімати біль при якому дуже важливо. Він наздоганяє людини на відпочинок і псує все решта вихідні, адже тіло жахливо болить і не хочеться навіть ворушитися, не те щоб знову кудись виходити і веселитися.

Але навіть в такому невигідному стані не варто засмучуватися, завжди знайдеться вихід. Наприклад, його можна пошукати в народній медицині. Там завжди знайдуться рецепти для боротьби з усіма хворобами і травмами. І більшість з них дійсно допомогли сотням тисяч людей і продовжує це робити донині.

Чим зняти біль від сонячного опіку?
Відмінно допоможе:
• кефір;
• кашка з картоплі, капусти, огірка;
• сік алое або свіжі соковиті листочки цієї рослини.
Всі вони добре борються з болем і зволожують шкіру. Якщо регулярно робити примочки з перерахованих вище продуктів, то ушкодження заживуть набагато швидше і менш болісно. Якщо ви не довіряєте народній медицині, а більше звикли використовувати традиційні і перевірені препарати, зверніть увагу на засіб «Рескінол».
чудовий препарат
Бальзам «Рескінол» допоможе при сонячних опіках будь-якого ступеня. Він зволожує і заспокоює шкіру. У своєму складі він містить активні речовини, які дозволять шкірі швидше відновитися і придбати здоровий вигляд. Користь препарату доведена багатьма лікарями, а також перевірена тисячами задоволених покупців.
Цей бальзам допомагає і при інших видах опіків. Такий засіб має бути в аптечці кожного, адже складно передбачити, коли саме він вам може стати в нагоді. Опік – досить поширена і часта травма в повсякденному житті, а в розпал пляжного сезону – тим більше. Не піддавайте свою шкіру випробувань, захистіть її «Рескінолом».

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ