Засіб від опіків в домашніх умовах

Опік - одна з найпоширеніших травм. Він може з'явитися в результаті впливу на тіло високих температур або певних хімічних речовин. Важливо знати, як надавати першу допомогу в таких випадках. Найчастіше опіки наздоганяють нас вдома, тому розглянемо, які засоби від опіків в домашніх умовах ми можемо використовувати:

• охолоджуючі і знеболюючі мазі, гелі, пов'язки;

• сода або оцет (в разі хімічного опіку);
• народні засоби.
Народна медицина допомагає багатьом людям в лікуванні різноманітних недуг – тут важливо знати перевірені рецепти і правильно поєднувати пропорції. Для лікувальних цілей використовуються всілякі суміші і пов’язки з підручних засобів, які знайдуться вдома у кожного. Їх правильне поєднання дає прекрасний ефект в боротьбі з опіками. наприклад:
• кашку з капусти або картоплі можна накласти на ушкоджену поверхню;
• марлю з соком печеного ріпчастої цибулі прикладають на запалені ділянки;
• можна змастити опік сумішшю невеликої кількості води і мила.
Але, якщо справи йдуть погано, і протягом довгого часу ви не можете повернути своїй шкірі нормальний вигляд, тривають нестерпний біль і стан пошкодженої ділянки стає тільки гірше, не слід продовжувати самолікування. Треба якомога швидше звернутися до фахівця і слідувати його інструкцій. Чи не пробуйте в домашніх умовах кошти від опіків, про які раніше не чули.
професійний засіб
Якщо ви не фанат народної медицини, зверніть увагу на перевірений бальзам «Рескінол». Він швидко знімає печіння і біль, а також допоможе швидше відновити пошкоджену шкіру і привести її в тонус. До складу крему входять виключно натуральні компоненти, які демонструють блискучий результат. Даний препарат радять, як дійсно робочий, за невеликі для такого ефекту гроші.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ