Засіб від пролежнів

Якщо людина довго хворіє і прикутий до ліжка, то з часом на тілі можуть утворитися пролежні - так звані виразки, причиною виникнення яких є порушення процесу кровообігу і атрофія шкіри. До того ж, рівень імунітету у хворих людей істотно знижений, що також погіршує стан шкірних покривів і уповільнює регенерацію тканин. Для запобігання утворенню глибоких виразок, через які в організм може легко проникнути інфекція, необхідно використовувати спеціальний засіб від пролежнів.

Як позбутися від недуги?
Існує кілька лікарських препаратів, які використовуються для лікування пролежнів:
• на початковому етапі запалення, коли шкіра тільки почервоніла, рекомендується змастити уражену ділянку камфорнимспиртом або маслом обліпихи;

• при утворенні на тілі невеликих пухирів і виразок необхідно обробити шкіру хлоргексидином і нанести ранозагоювальну мазь (Левомеколь, Актовегін або Солкосерил);
• в разі нагноєння рани і явних ознак некрозу тканин, можливо, буде потрібно хірургічне втручання, але спочатку потрібно буде ретельно очистити рану від гною і некротичних мас за допомогою спеціальних ранозаживляющих і абсорбуючих пов’язок.
Якщо ви здійснюєте догляд за лежачим хворим, слід постійно стежити за станом його шкіри і не допускати розвитку запальних процесів, в іншому випадку лікування може виявитися довгим і важким. Придбайте заздалегідь в аптеці засіб від пролежнів.
Який препарат вибрати?
В аптеках є широкий асортимент ранозаживляющих засобів, які ефективно справляються з виразками на тілі, але, на думку фахівців, найбільш дієвим визнаний бальзам «Рескінол». Завдяки входять до його складу натуральним речовинам вдається швидко усунути проблему і запобігти виникненню ускладнень.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ