Засіб від подразнення шкіри

З такою неприємністю, як роздратування шкіри, стикався практично кожен. Як правило, це, і без того неприємне явище, супроводжується палінням, свербінням, почервонінням і хворобливими відчуттями. Щоб швидше позбутися від дискомфорту, потрібно вибрати ефективний засіб від роздратування шкіри.

Причини виникнення подразнення.

Перш ніж вирушати в аптеку, необхідно зрозуміти, що є «коренем» проблеми. Причини, як правило, криються всередині нашого організму: нервові розлади і стрес, порушення функцій ендокринної системи, хвороба печінки. Іноді недуга стає наслідком зовнішніх механічних пошкоджень (тісний одяг), контакту з хімічними засобами, недотриманням санітарних норм. Ще один поширений «вогнище» – алергія. Встановити справжню природу допоможе доктор, після чого буде призначений тривалий курс прийому медикаментів.
Як усунути зовнішні симптоми?
Але що ж робити з зовнішніми ознаками? Позбутися від них можна вдаючись до народної медицини. Ванночки і компреси з настоями трав: календулою, ромашкою, чередою, знімуть запалення і почервоніння на ураженій ділянці. Також добре допомагають ванночки з содою, обробка йодом або фукорцином. Але найчастіше, для повного усунення симптомів народними методами, потрібно тривалий час.
Тут на виручку прийде сучасна фармацевтика. Відмінний засіб від роздратування шкіри – бальзам «Рескінол». До його складу входять тільки натуральні компоненти: ефірні масла рослин, вітаміни, муміє, прополіс. Завдяки їм препарат дає позитивний результат вже після першого застосування. Він має протизапальну і антибактеріальну дію, знеболює і відновлює шкірний покрив.
«Рескінол» – миттєвий ефект за доступною ціною.

средство от раздражения на коже

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ