Засіб від синців і забоїв

При падінні, ударах, травмах відбувається пошкодження м'яких тканин. Внаслідок цього можуть виникати набряки, гематоми і почати прогресувати запальний процес, який доставляє людині неприємні больові відчуття. У місці пошкодження утворюється синець і припухлість. При серйозних травмах краще відразу звернутися за кваліфікованою медичною допомогою, а при незначних пошкодженнях можна впоратися самостійно. Важливо знайти ефективний і безпечний засіб від синців і ударів.

Надання допомоги після травми.

Перше, що потрібно зробити після травми – докласти на пошкоджену ділянку холод. Це може бути лід з холодильника, загорнутий у рушник, або спеціальний засіб для медикаментозної обробки. Після того як біль трохи піде, можна приступати до лікування. Потрібно продезинфікувати місце забитого перекисом водню або будь-яким іншим антибактеріальним засобом, навіть якщо шкірні покриви не пошкоджені. Для цього можна використовувати розсмоктують, протизапальні, розігрівають і знеболюючі засоби.
Можна купити кілька препаратів для комплексного лікування, а краще скористатися універсальним засобом яке ефективно при різних ушкодженнях. Бальзам «Рескінол» має антисептичну і загоює дією, здатний активізувати процес природного відновлення тканин. Не дає розвиватися інфекцій, знімає запалення і запобігає появі шрамів.
Не варто забувати, що будь-яка, навіть невелика травма, вимагає уваги. Обраний засіб від синців і ударів повинно приносити полегшення, знімати набряк і біль вже після першого застосування. Наносити бальзам або мазь від ударів потрібно 3-4 рази в день. Лікування можна припинити тільки після повного одужання, а при погіршенні стану слід звернутися до травматолога.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ