Засіб від синців на обличчі

У повсякденному житті ми часто піддаємося всякого роду небезпекам. Випадково вдаряємося, падаємо, перечіплюємося в результаті - з'являється синець. І якщо на якісь з них ми можемо махнути рукою, приховавши їх під одягом, то на синці на обличчі просто не можна не звертати уваги. А якщо найближчим часом заплановано важливий захід, потрібно терміново діяти і шукати відповідне засіб від синців на обличчі!

Перша допомога при синцях
Якщо гематома тільки-тільки з’явилася, є сенс надати собі першу медичну допомогу. Існує кілька народних способів:
1. Приложіть до місця удару лід. У разі якщо льоду під рукою не виявилося, можна використовувати в якості «охолоджувача» заморожене м’ясо або навіть пачку пельменів. Тут діє принцип «важливо не ЩО, а як». Лід потрібно загорнути в рушник, щоб не отримати на додачу ще й обмороження. І докласти на 7-10 хвилин до місця удару.
2. Місце удару можна підставити під струмінь холодної води.
Як ви вже зрозуміли, всі ці способи спрямовані на те, щоб знизити окружність майбутнього синяка, який з’явиться в будь-якому випадку. І ефективні вони тільки, якщо провести дану процедуру протягом перших хвилин після удару.
Але не варто впадати у відчай, якщо ви вчасно не встигли вжити заходів і синець на обличчі все ж проступив. На допомогу прийдуть різноманітні засоби від синців, які можна знайти в будь-якій аптеці. Вибір досить великий, тому, щоб ви не розгубилися, можемо дати вам свої рекомендації.
Який же засіб вибрати?
Головним критерієм при виборі засобу від синців повинен бути, перш за все, його склад. Не полінуйтеся і прочитайте, що написано на зворотному боці упаковки. Там повинна бути вказана повна інформація про склад препарату. Він не повинен містити агресивних хімічних засобів, які можуть пошкодити ніжну шкіру обличчя.
Наш вибір – бальзам «Рескінол». Цей препарат – дуже гарне і дієвий засіб від синців на обличчі. Пройшовши кілька тривалих тестувань в лабораторіях, він отримав схвалення лікарів і сертифікат якості. У його складі ви не знайдете шкідливих речовин, які можуть вступати в небажані реакції з вашою шкірою. Бальзам зарекомендував себе на фармацевтичному ринку як препарат, на 95% складається з натуральних компонентів. З ним ваші синці залишаться в минулому.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ