Засіб від саден

Кожен з нас не застрахований від одержання побутових або виробничих травм. Тому слід подбати про те, щоб в домашній аптечці завжди присутнє засіб від саден. Безумовно, невеликі порізи, удари або садна можна обробити підручними препаратами, наприклад, перекисом водню, йодом або зеленкою. Але саме мазі сприяють швидкому загоєнню рани і мінімізують ймовірність утворення шрамів.

Переваги використання ранозаживляющих мазей
Мазі в якості лікарського засобу застосовувалися з давніх часів. Головні переваги таких препаратів полягають в наступному:
• освіту на пошкодженій поверхні своєрідною захисної плівки, що сприяє пом’якшенню шкірних покривів;
• запобігання проникнення в рану патогенної мікрофлори і розвитку запальних процесів;
• значне прискорення процесів регенерації шкіри.
Перш ніж придбати той чи інший препарат, слід уважно вивчити інструкцію. Деякі засоби допустимо використовувати тільки в разі сухих саден, що не супроводжуються сукровичними або гнійними виділеннями. Інші засоби можуть застосовуватися на будь-якій стадії загоєння рани. В аптеках представлений широкий асортимент ранозаживляющих препаратів, але як серед усього розмаїття вибрати дійсно високоефективний засіб від саден?
Препарат, який не має аналогів
Бальзам «Рескінол», на думку фахівців, визнаний кращим ранозагоювальну засобом. До його складу входять біологічно активні, натуральні компоненти, завдяки яким суттєво збільшується швидкість загоєння ран різної тяжкості, за лічені хвилини проходить біль і виключається ймовірність проникнення під шкіру інфекцій. Засіб потрібно наносити відразу після ушкодження рясним шаром.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ