Засіб від забоїв

Носити б за плечима мішок соломи і стелити б собі її при кожному падінні заздалегідь. Але, травми трапляються несподівано і краще не мріяти, а наповнити аптечку потрібними препаратами, вивчити методи і правила діагностики, першої допомоги.

Удари - звичайні травми, зіткнення з якими можливі в будь-який момент. Добре, якщо у вас при собі завжди є перевірений засіб від ударів.

Діагностика і перша допомога
Удари, падіння, поштовхи і зіткнення – найпоширеніші причини ударів. Серед симптомів ж: біль, припухлість, синці. При ударах пошкодження одержує не шкіра, а м’які тканини. Удари ділять на підвиди залежно від локації і характеру пошкодження. Зрозуміло, що під локацією увазі частину тіла, що піддалася забитою рані і до найсерйозніших відносять забиті місця голови, черевної порожнини та грудної клітки. У цих випадках звернення до лікаря вкрай бажано.
Ступеня забиття:
• 1степень – садна, подряпини, практично немає болю. Без догляду заживе за пару днів.
• 2 ступінь – набряки, гематоми, ушкодження м’язової тканини. Біль дає про себе знати.
• 3 ступінь – пошкоджені зв’язки і сухожилля. Сильний біль.
• 4 ступінь – порушення функціонування пошкоджених органів. Нестерпний біль.
При 1 ступеня травми ви забудете про неї через кілька хвилин, а ось при інших варто відвідати травматолога. Спеціаліст визначить стан прилеглих органів, цілісність суглобів і кісток. Традиційно, самостійно можна прикласти до постраждалого місця холод. Якщо постраждала голова, грудна клітка або черевна порожнина, знерухомлює забите місце, дотримуємося спокій і очікуємо медиків. У разі травми кінцівки ефективна давить.
Засіб від удару
До відвідин лікаря рекомендуємо з обережністю поставитися до використання болезаспокійливих засобів. При домашньому лікуванні серед звичних нам засобів від удару: Фастум-гель, Гепаринова мазь, Рятувальник і багато інших. Кожен зможе порадити щось своє. Хочемо порекомендувати вам при ударі спробувати скористатися бальзамом «Рескінол». Він абсолютно безпечний за своїм складом, а також має протизапальну, відновлюючу і антибактеріальну дію.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ