Садно лоба, чим лікувати?

Дрібні побутові або виробничі травми у вигляді саден не уявляють особливої ​​небезпеки для здоров'я людини. Але якщо вчасно не обробити пошкоджену ділянку, в рану може проникнути бруд і інфекція, що згодом істотно ускладнить процес загоєння. Особливо якісна обробка необхідна в разі утворення травми на обличчі. Що робити, якщо у вас садно лоба, ніж лікувати її? Перш ніж відповісти на поставлене запитання, слід уточнити, що домашнє лікування допустимо тільки при незначній травмі, що не супроводжується сильним болем, набряком, почервонінням або нагноєнням.

У яких випадках потрібно лікарська допомога?
У разі отримання травми лоба, невідкладна лікарська допомога необхідна, якщо:
• утворюється сильна кровотеча;
• довжина рани становить понад 1 см;
• краї рани розходяться під час дотиків;
• рана забруднена, почервоніла і бридка;
• спостерігається нудота і блювота.
Якщо у вас незначна садно лоба, ніж лікувати її в домашніх умовах? При дрібних травмах досить промити пошкоджену ділянку водою, обробити перекисом водню (або мильним розчином) і ранозагоювальної маззю. Якщо ви змушені виходити на вулицю, закрийте рану бактерицидним пластиром, але врахуйте, що його слід регулярно міняти.
Ефективне ранозагоювальний засіб
Найбільш ефективним ранозагоювальну препаратом є бальзам «Рескінол». Завдяки унікальному природному складу (прополісу, натуральному меду, корисним вітамінам і цілющим масел), бальзам істотно прискорює процес загоєння саден, має протизапальну дію і відновлює захисні функції шкіри, зволожує і живить її. Досить нанести невелику кількість засобу на пошкоджену ділянку і позитивний ефект не змусить себе чекати.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ