Садно на нозі, чим лікувати?

Багато з нас отримували незначні побутові або виробничі травми. Особливо часто з ними доводиться стикатися дітям під час активних ігор. Найбільш поширеним видом травми є садно, що виникає внаслідок механічного пошкодження епідермісу тупим предметом. Щоб швидко вилікувати рану і запобігти проникненню в неї інфекції, слід знати про методи обробки травмованого ділянки в домашніх умовах.

Самостійне лікування саден на колінах
При ударах або падіннях найбільш вразливим місцем є коліна, тому розглянемо детальніше, що робити, якщо утворилася садно на нозі, ніж лікувати її?
1. Насамперед слід ретельно вимити рану чистою водою, щоб позбутися від можливих забруднень і не допустити розвиток інфекції.
2. Якщо є незначна кровотеча, зупинити його допоможе кайенскийперець, нанесений на рану в невеликій кількості. Для запобігання розвитку бактеріальної інфекції відмінно підходить масло чайного дерева або натуральний мед. Як антисептичний засіб можна застосувати масло лаванди.
3. Далі, необхідно накласти на ушкоджену ділянку стерильну пов’язку зі спеціальним ізолюючим шаром і постаратися менше рухатися для якнайшвидшого загоєння.
Перераховані вище заходи актуальні лише при незначних, неглибоких ранах. Якщо ж садно довго не загоюється, болить, гноїться – в такому випадку буде потрібно негайна лікарська допомога.
Швидкодіючий ранозагоювальний засіб
У вас або вашої дитини утворилася садно на нозі, ніж лікувати її? Фахівці рекомендують використовувати натуральний бальзам «Рескінол», що володіє відмінним протимікробну, протизапальну та знеболювальну ефектом. Невелика кількість кошти, нанесене на рану, в рази прискорює процес її загоєння.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ