Садна на колінах, чим лікувати?

Забій коліна є найбільш поширеним видом травм. На перший погляд, така садно абсолютно нешкідлива, але неправильна її обробка і несвоєчасне лікування можуть викликати деякі ускладнення. Що робити, якщо в результаті удару або падіння у вас утворилися садна на колінах, ніж лікувати їх і як запобігти інфекційне зараження ран?

Лікуємо садна на колінах самостійно
Обробка рани включає кілька етапів:
• промивання ураженого місця чистою водою або мильним розчином. Якщо спостерігається кровотеча – обробіть садно перекисом водню;
• якщо кровотеча не зупиняється, скористайтеся стерильною ватною або марлевою пов’язкою, приклавши її до рани на 10-15 хвилин;
• антисептична обробка травми – обов’язкова процедура, що дозволяє мінімізувати ризик проникнення в рану інфекції. Як антисептичний засіб можна використовувати йод (але тільки для обробки країв рани, щоб запобігти утворенню опіку), зеленку (володіє відмінним протимікробну дію і не залишає опіків), настоянку календули і евкаліпта (відмінний засіб при довго гояться ранах).
Що робити, якщо у вас досить глибокі садна на колінах, ніж лікувати їх? Слід пам’ятати, що займатися самолікуванням вкрай небезпечно, якщо рана довго не гоїться, якщо спостерігається запалення, набряклість або нагноєння. У таких ситуаціях потрібно тільки лікарська допомога.
цілющий бальзам
Щоб садна швидко затягнулися і не залишили на тілі жодного сліду, рекомендуємо скористатися бальзамом «Рескінол». Це засіб створено на основі натуральних, безпечних компонентів, які в рази прискорюють процес загоєння будь-яких ран, запобігають інфекційне зараження, усувають біль і набряклість. Нанесіть бальзам на уражену ділянку і позитивний результат вам гарантований.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ