Садна у дітей, чим лікувати?

Садна - настільки часте явище у дітей, що батькам потрібно уважно вивчити інформацію щодо надання першої допомоги дитині при травмуванні. Зазвичай такі мікротравми дитина отримує в побутових умовах або на вулиці. Розглянемо, як правильно обробити садна у дітей, ніж лікувати їх і як запобігти проникненню в рану інфекції.

Обробка ран.

При будь-яких видах пошкодження шкірного покриву, слід вжити всіх заходів для запобігання проникнення інфекції в рану. Для цього потрібно:
• промити ушкоджену ділянку шкіри чистою водою (бажано кип’яченою) або слабким мильним розчином;
• неглибокі забруднені садна краще обробити перекисом водню – це дозволить ліквідувати всіх мікробів. Перекис водню можна замінити слабким розчином марганцівки;
• акуратно просушити місце забитого сухим марлевим тампоном;
• переконатися в тому, що краї рани чисті і легко зводяться;
• накласти стерильну пов’язку на пошкоджену ділянку або спеціальний бактерицидний пластир.
Якщо садно невелика, краще обробити її водою і перекисом водню і залишити гоїтися самостійно. При сильних, кровоточивих травмах краще звернутися за консультацією до лікаря.
Лікування саден
Виявили садна у дітей, ніж лікувати їх? Рекомендуємо завжди зберігати в домашній аптечці високоефективний ранозагоювальний бальзам «Рескінол». Цей препарат незамінний при пошкодженнях м’яких тканин, при серйозних ранах і опіках, обмороженнях і запаленнях. До складу засобу входять натуральні речовини, що володіють регенеративним, антимікробну і протизапальну дію. Бальзам перешкоджає зараженню крові, знімає біль, захищає від інфекцій і допомагає шкірі відновитися без рубців і шрамів. Нанесіть невелику кількість бальзаму на рану і прикрийте пошкоджену ділянку марлевою пов’язкою.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ