Садна на шкірі, чим лікувати?

Садна на шкірі утворюються внаслідок механічного пошкодження епідермісу, часто такі ситуації відбуваються в побуті або на виробництві. При незначних травмах, коли цілісність підшкірних тканин зберігається, допустимо лікування саден в домашніх умовах. Але що робити, якщо утворилися глибокі садна на шкірі, ніж лікувати їх? Якщо травма обширна, супроводжується сильним болем і кровотечею, почервонінням і набряком, в такому випадку не обійтися без допомоги лікаря. У глибокі рани легко проникають бактерії, тому важливу роль відіграє своєчасна і правильна обробка пошкодженої ділянки шкіри. Особливу увагу слід приділити обробці садна, якщо вона виникла у дитини.

Обробка саден у дітей
1. Обов’язковою умовою є ретельне промивання рани чистою водою.
2. Якісна антисептична обробка запобігає проникненню в рану шкідливих мікроорганізмів. Йод і зеленка є агресивними засобами для ніжної дитячої шкіри, тому лікарі радять використовувати перекис водню або слабкий розчин марганцю.
3. Заключний етап – накладання стерильної пов’язки зі спеціальним ізолюючим шаром.
Помітили у дитини садна на шкірі, ніж лікувати їх? В аптеках продається безліч сучасних препаратів, що дозволяють прискорити процес загоєння ран на шкірі, але як серед всього асортименту вибрати найбільш ефективне і безпечне для дитини засіб?
Ефективний бальзам для лікування саден
Лікувальний бальзам «Рескінол» – це відмінний препарат, який дозволяє не тільки прискорити процес регенерації тканин, але і знизити больові відчуття, а також виключити проникнення в рану інфекції. Основу препарату складають натуральні компоненти: прополіс, мед, корисні масла і вітаміни. «Рескінол» абсолютно безпечний для дітей, наносити його слід рясним шаром на уражену ділянку.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ