Суха шкіра, тріщини: чим лікувати?

Суха потріскана шкіра - це не тільки естетично непривабливе, але і хворобливе явище. Його причиною можуть виступати різні чинники, починаючи від банального неправильного догляду та закінчуючи серйозними вірусними або бактеріальними захворюваннями. У будь-якому випадку це приносить масу дискомфортних відчуттів і вимагає негайного лікування. Якщо з'явилася суха шкіра, тріщини, ніж лікувати ви дізнаєтеся з цієї статті. Існує кілька дієвих засобів, здатних за короткий проміжок часу усунути неприємне явище.

 

Допоможуть народні засоби!
Для початку слід зазначити, що якщо причиною лущення і тріщин виступає серйозне захворювання, то лікування повинен призначати виключно лікар після результатів аналізів. В якості допоміжних засобів, а також в тому випадку, якщо лущення не є симптомом серйозної хвороби, можна використовувати народні засоби.
Відмінний загоює ефект дають маски з оливковою олією і чайним грибом. Для їх створення необхідно в рівних пропорціях змішати компоненти і нанести на шкіру перед сном. Для усунення лущення рекомендується використовувати різні рослинні масла, які потрібно просто періодично втирати в шкіру.
Але найефективнішими засобами вважаються спеціальні ранозагоювальні та протизапальні мазі. Серед всіх особливо виділяється бальзам «Рескінол», створений виключно з натуральних компонентів. Завдяки його унікальному складу суха шкіра і тріщини, ніж лікувати які ви не знали, заживуть за кілька днів. Для лікування досить наносити бальзам на пошкоджені ділянки кілька разів на день. Важливо, що «Рескінол» володіє не тільки загоює, а й протизапальну та антимікробну дію, завдяки чому на шелушащихся дільницях не будуть накопичуватися бактерії.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ