Сухість шкіри ніг, лікування

Сухість п'ят і ступень провокує носіння незручного взуття, часте ходіння босоніж, відсутність правильного гігієнічного догляду за ногами. З віком шкірний покрив стає все сухішим, тому вимагає більш уважного і постійного догляду. Брак вітамінів, ендокринні захворювання, грибок також можуть викликати сухість ступень. Відсутність лікування призведе до свербіння, відшарування відмерлих тканин, утворення тріщин. Ранки, в свою чергу, можуть ускладнитися бактеріальною інфекцією.

 

Як усунути проблему?
Якщо вас турбує сухість шкіри ніг, лікування потрібно проводити комплексно. Спочатку слід зробити акцент на правильному гігієнічному догляді. Придбати зручну, відповідну взуття, виготовлене з натуральних матеріалів. Раз в тиждень робити пілінг, видаляти ороговілий шар епідермісу за допомогою пемзи. Контрастні ванночки для ніг покращують циркуляцію крові.
ефективний метод
Для пом’якшення, зволоження шкіри і загоєння дрібних ушкоджень рекомендується регулярно використовувати комплексний бальзам «Рескінол».
Вхідні в його склад обліпихи, топлене, ефірні, мінеральні масла ідеально пом’якшать і глибоко зволожать шкіру ніг. Компоненти унікального складу нормалізують функцію сальних залоз, оптимізують обмін речовин в клітинах.
«Рескінол» ефективно усуне сухість шкіри ніг, лікування з ним буде комфортним. Бальзам легко наноситься, відмінно вбирається, не залишаючи липкого шару. Це ультрасучасне засіб ідеально підходить для профілактики і догляду. Склад препарату абсолютно безпечний, нетоксичний, не має протипоказань і будь-яких побічних реакцій, що, безсумнівно, дає йому перевагу серед аналогічних засобів.
Використовувати його рекомендується багаторазово, завдаючи тонким шаром, кілька разів на день. Для забезпечення тривалого ефективного впливу можна рясно нанести на ніч.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ