Терапія опіків

З настанням спекотного літа відсоток сонячних опіків значно збільшується. Однак, це далеко не єдиний вид порушення цілісності шкіри, який становить загрозу нашому організму. Перш, ніж говорити про види і способи терапії опіків, слід розібратися, що взагалі собою являє така травма. З точки зору медицини, опік - це пошкодження цілісності тканин в результаті впливу високих температур.

Види і ступені опіків.

Маючи, багатий життєвий досвід, напевно, кожен стикався хоча б раз з незначними опіками шкіри і навіть намагався їх самостійно лікувати. Варто пам’ятати – перш, ніж перейти до надання першої допомоги, необхідно визначити стадію ушкодження. Найбільш поширені види опіків:
1. Термічні (дія високих температур).
2. Хімічні (контакт з хімічними речовинами).
3. Променеві – ураження шкіри ультрафіолетом (найчастіше на пляжі, в солярії).
4. Електричні (вплив високої електричної напруги на організм людини).
Залежно від глибини ураження тканин і площі, розрізняють чотири ступені опіків, остання з яких найважча і часто носить летальний результат.
Не варто зволікати!
Найбільш поширеними вважаються термічні і променеві види опіків, отримані в побутових ситуаціях. Обов’язковою є надання першої допомоги і терапія опіку. В першу чергу всі вдаються до засобів народної медицини. Ніхто не сперечається, що деякі з цих коштів дійсно хороші, однак перш за все слід охолодити місце опіку і тільки після цього змастити ефективної маззю. Відмінним засобом є бальзам «Рексінол», що сприяє швидкому відновленню шкіри і зняття больових відчуттів. Використовуючи бальзам «Рексінол», ви миттєво забудете про неприємні відчуття, а ваша шкіра буде здоровою і відновленої в найкоротші терміни.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ