Тріщина на шкірі пальця, лікуємо ефективно

Руки - це одні з найбільш вразливих місць на людському тілі, адже вони постійно контактують із зовнішнім середовищем і різними дратівливими речовинами. Саме тому на пальцях рук можуть виникати тріщини, що приносять масу неприємних відчуттів і обмежують щоденну діяльність. Якщо була помічена тріщина на шкірі пальця, лікування варто почати негайно.

 

Позбавляємося від тріщинки швидко і ефективно!
Якщо на руках з’явилися незначні пошкодження, то від них можна позбутися за допомогою самих звичайних кремів для рук, які варто використовувати кілька разів на добу. Будуть дуже корисні такі креми, як «Силіконовий», «Спермацетовий», «Пандодерм».
Також для швидкого загоєння тріщин на пальцях в домашніх умовах можуть використовуватися маски. Свою ефективність довела сирно-яєчна маска з додаванням оливкової олії. Допомогти в лікуванні тріщин може і суміш з натурального воску, жиру нутрії і живиці.
Загоєння відбуватиметься швидше, якщо регулярно робити ванночки на основі лікарських трав або відвару вівсяної крупи.
Немає часу на ванночки і маски? Тоді слід використовувати високоефективні загоюють мазі. Якщо сильно турбує тріщина на шкірі пальця, лікування рекомендується засновувати на бальзамі «Рескінол». Це високоефективний сучасний препарат, склад якого сформовано виключно з натуральних компонентів, таких як: муміє, різні рослинні масла, мед, прополіс, дьоготь, живиця, вітамін Е.
Такий склад має потужний знезаражувальним, регенеративним дією і дозволяє позбутися від тріщин будь-якої глибини за недовгий термін. До того ж бальзам є відмінним засобом профілактики розвитку всіляких ускладнень, адже він пригнічує діяльність всіх бактерій. «Рескінол» не має побічних ефектів і може використовуватися навіть під час вагітності.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ