Тріщини шкіри на пальцях рук, лікування

Тріщини на пальцях рук періодично турбують кожного, і це не дивно, адже на руки впливає величезна кількість негативних факторів. Холод, агресивна побутова хімія, механічні пошкодження призводять до зневоднення і, як наслідок, появі сухих ділянок. При відсутності належного догляду сухість досить швидко переростає в тріщинки, що приносять хворобливі відчуття.

 

Якщо утворилися тріщини шкіри на пальцях рук, лікування варто починати з щоденного використання зволожуючих кремів. Також рекомендується якомога частіше робити компреси і маски для рук.
Для цього може використовуватися суміш з відвареного розім’ятої картоплі і молока, яку слід нанести на руки і тримати 20 хвилин. Корисно наносити на пошкоджені ділянки кашку з меду, оливкового масла і жовтка.
Однак будь-які народні методи, як правило, займають багато часу, виділити яке не завжди виходить. Тому якщо турбують тріщини шкіри на пальцях рук, лікування може проводитися за допомогою спеціальних ранозаживляющих мазей. В аптеці їх можна знайти величезну кількість, але далеко не кожен засіб має таку ж потужним ефектом, як бальзам «Рескінол».
Це унікальний препарат, що базується виключно на натуральних компонентах, завдяки чому він не має побічних ефектів і протипоказань. Його можна використовувати в якості першої допомоги при тільки що виникли тріщинах, адже активні складові бальзаму знеболять пошкоджене місце і знімуть запалення.
До того ж «Рескінол», має антисептичну і протизапальну дію, що дозволить запобігти потраплянню інфекції в тріщину. Наносити бальзам можна кілька разів на день на уражену ділянку тонким шаром, і при таких умовах сухість і тріщини зникнуть за короткий проміжок часу.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ