Тріщини на шкірі, альтернативне лікування

Розтріскування шкіри - це неприємне і хворобливе явище, яке викликане втратою вологи в епідермісі. Причиною появи тріщин може бути бактеріальна або ж грибкова інфекція, алергічні реакції, поганий догляд, харчові розлади і банальний авітаміноз. Якщо з'явилися тріщини на шкірі, лікування слід починати якомога раніше, адже це швидше призведе до повного вирішення проблеми.

 

Методи усунення тріщин на шкірі
Для того щоб успішно вилікувати потріскану шкіру, слід відразу визначити причину виникнення проблеми. Якщо це алергічна реакція, то слід повністю обмежити контакт з алергеном. Якщо тріщини викликані інфекцією, то потрібно проконсультуватися з лікарем і почати прийом відповідних ліків.
У лікуванні тріщин на шкірі непоганий результат показують народні засоби, які довели свою ефективність. Добре зарекомендував себе такий продукт, як мед, який слід наносити на травмовані ділянки кілька разів на добу. Не менш ефективні компреси з лікарських трав, наприклад, календули, живокосту, ромашки, софори.
Попередити появу тріщин може правильне харчування, до складу якого входить велика кількість свіжих фруктів, овочів і рослинних масел. Ці продукти підтримують водно-сольовий баланс, живлять шкіру зсередини.
Ефективне альтернативне лікування
Якщо з’явилися тріщини на шкірі, лікування може включати в себе використання ранозаживляющих, протизапальних мазей, таких, наприклад, як бальзам «Рескінол» – унікальний препарат, в основі якого лежать виключно натуральні компоненти. Він володіє унікальним загоює ефектом і повністю безпечний для організму, а також може бути використаний навіть під час вагітності. Бальзам має яскраво виражену знеболюючу дію, що досить актуально при глибоких тріщинах.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ