Тріщини на п'ятах, як лікувати?

Чому з'являються тріщини на п'ятах, як лікувати їх? Шпори тріщини можуть з'явитися в результаті дерматиту. Шкіра втрачає еластичність, стає сухою, роздратованою і, як наслідок, більш схильною до пошкоджень. Запальний процес на стопах призводить до утворення мікротріщин, що переходять з часом у великі розриви. Запалені і хворобливі, вони сприяють проникненню в організм численних інфекцій.

Появі дерматиту передують довготривале перебування на ногах, зайва вага, недотримання гігієни, носіння тісного, незручного взуття. Нанесення зволожуючих препаратів зазвичай не призводить до належного результату.
Полегшити больові відчуття можна спробувати за допомогою народних засобів. «Народники» пропонують на ніч одягати шкарпетки з лушпиння кашею, дрібно наструганний картоплею або господарським милом, робити лікувальні ванни, компреси. Запальні процеси шкіри можуть зменшитися, але потім проявитися з новою силою.

Що ж робити, коли з’явилися тріщини на п’ятах, як лікувати? Сучасна медицина пропонує широкий вибір лікарських засобів: бальзами, креми, мазі. Ефективному загоєнню тріщин може сприяти нанесення бальзаму «Рескінол». До його складу входять не мають протипоказань натуральні і безпечні компоненти, що сприяють ефективному відновленню шкірного покриву стоп і п’ят:
• масло обліпихи і зародків пшениці;
• муміє;
• прополіс;
• мед;
• живиця;
• вітамінний комплекс.
Використання «Рескінола» допомагає не тільки в усуненні тріщин, а й відновлює структуру шкіри, надаючи при цьому знеболюючий і зволожуючий ефект. Бальзам не має вікових обмежень, з успіхом застосовується при лікуванні хвороб шкіри у дітей і дорослих. З метою профілактики дерматиту «Рескінол» рекомендується наносити раз на тиждень на здорову шкіру стоп.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ