Тріщини на п'ятах, основні способи лікування

Потріскані п'яти - це не тільки негарне, але і неприємне явище, з яким напевно стикався кожен. При несвоєчасно розпочатому лікуванні вони можуть принести масу клопоту, включаючи серйозні запалення, а також грибкові захворювання. Тому якщо починають утворюватися тріщини на п'ятах, лікування потрібно починати, не зволікаючи ні хвилини.

Основні способи боротьби з тріщинами.

 

Якщо тріщини тільки почали утворюватися або вони неглибокі, то можна скористатися самими звичайними і доступними засобами. Для їх загоєння рекомендується використовувати парафін, який для початку слід розігріти, а потім нанести на пошкоджені ділянки, дати йому час застигнути і надіти бавовняні шкарпетки. Парафін слід залишити на всю ніч, а вранці ретельно вимити п’яти водою.
Також ефективна в боротьбі з тріщинами на п’ятах ванночка з морської солі. Вона надає чудове антибактеріальну дію, а наявність в солі магнію дозволяє виводити з пір всі токсини. Для підвищення ефективності в ванночку можна влити кілька крапель ранозаживляющих ефірних масел.
Якщо ж тріщини занадто глибокі або на тривалі процедури не вистачає часу, можна скористатися готовими ранозагоювальні мазями, наприклад, бальзамом «Рескінол». Це унікальний препарат, створений на основі виключно натуральних компонентів, поєднання яких надає потужний регенеративний, протизапальний, антимікробний і знеболюючий ефект. Якщо з’явилися глибокі тріщини на п’ятах, лікування «Рескінолом» за мінімальний термін забезпечить повне загоєння проблемних місць і поверне п’ятах гладкий природний вигляд. До того ж застосування «Рескінола» повністю виключить ймовірність виникнення запальних процесів, а також розмноження бактерій і грибків.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ