У кота рана, чим лікувати?

На жаль, рани можуть отримати не тільки люди, але і тварини. Ваш чотириногий поранився, і ви не знаєте, чим лікувати рану кота або собаки? Перш за все, не панікуйте і надайте правильну медичну допомогу в домашніх умовах. Адже, від того, наскільки правильно будуть зроблені перші кроки, буде залежати процес одужання.

Перші кроки допомоги
1. Якщо ваш вихованець не сильно постраждав, ви можете сміливо промити ушкоджену ділянку під струменем холодної води.
2. Допускається використання холодних компресів. У разі сильних пошкоджень – необхідно терміново звернутися за допомогою до ветеринара.
3. Якщо кішка отримала рану при контакті з електричним дротом, її також необхідно показати ветеринару. Оскільки, в таких ситуаціях кішки знаходяться в шоковому стані, у них може зупинитися серце.
Лікування ран у кота
Коли ветеринар визначив ступінь тяжкості ран, призначається лікування. Це може бути перев’язка, очищення медичними препаратами, лікування за допомогою антибіотиків. У більш важких випадках лікар може призначити внутрішньовенне введення рідини або інші ліки.
Якщо ж ваш кошеня прокусив електричний провід, він може отримати опік в роті. У такій ситуації лікування рани у кішок проходить із застосуванням антибіотиків. А щоб уникнути протизапальних процесів використовуються бальзами для відновлення шкіри і прискорення загоєння ран. Наприклад, сьогодні дуже популярним є бальзам «Рескінол».
Даний засіб має низку переваг:
• знеболює;
• знімає запальні процеси;
• прискорює процес загоєння;
• має натуральний склад (муміє, комплекс ефірних масел, прополіс та ін.)

Приймайте правильні заходи і не допускайте контактування ваших тварин з будь-якими предметами, які можуть зашкодити їхній роботі.

рана у кота

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ